採用情報

Pomoc Obsługi Klienta/Praca w Magazynie (m/f/d)

Ref #:

5567621

Department:

Retail Stores

City:

Piaseczno

Country:

Poland

Company Description

To, co zaczęło się ponad 50 lat temu od kolekcji krawatów, urosło do rozmiarów ogólnoświatowych definiując na nowo amerykański styl.

Ralph Lauren zawsze dostarczał produkty najwyższej jakości, tworząc własny świat i zapraszając klientów do swoich marzeń.

Jesteśmy innowatorami kreującymi styl życia i zachęcającymi naszych klientów do bycia jego częścią.

Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku magazyniera. Osoba pracująca na powyższym stanowisku ma być odpowiedzialna za efektywną gospodarkę towarem oraz utrzymywanie kluczowych wskaźników wydajności na wymaganym poziomie poprzez zapewnienie dostępności produktów.

Essential Duties & Responsibilities

Główne zadania:

• entuzjazm i przyjazna postawa

• zainteresowanie śiatem mody

• umiejęnośćpracy w zespole oraz pracy indywidualnej

• zdolnośćkomunikowania się, aktywnego słchania oraz budowania relacji z innymi

• chęćpodwyżzania kwalifikacji i ciąłgo rozwoju

• elastycznośći adaptacja do codziennych zadań

• zwracanie uwagi na szczegół

• umiejęnośćdziałnia pod presją stawiania priorytetów oraz rozwiązywania problematycznych sytuacji

• podstawowa znajomośćobsłgi komputera i umiejęnośćliczenia

Experience, Skills & Knowledge

Charakterystyka idealnego kandydata:

Jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej utytułowanych marek modowych na świecie i chcesz kontynuuować swoją karierę w międzynarodowym środowisku o różnorodnych wyzwaniach? Doceniamy talent każdej osoby i dlatego oferujemy wiele ekscytujących możliwości indywidualnego rozwoju. Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do osiągnięcia celów biznesowych i przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego doświadczenia i do naszego dynamicznego zespołu ekspertów, zgłoś się, wskazując możliwą datę rozpoczęcia oraz oczekiwania finansowe.

PFS - Pomoc Obsługi Klienta/Praca w Magazynie (f/m/d) Warsaw