Nastartujte svou kariéru se společností Ralph Lauren

“Be anything you want to be. And be many things.”

Náš recept na úspěch

Ralph Lauren přináší eleganci, strukturu a vzrušení americkému designu již od roku 1967. Jsme společnost, která doslova uznává, že každá nit se počítá - a chceme, abyste se přidali k našemu týmu světové úrovně při oslavách, zvyšování laťky a výhledu vpřed.

CESTA K VAŠÍ KARIÉŘE ZAČÍNÁ ZDE

Dělá nám radost, že vám můžeme umožnit vytvořit si vlastní cestu. Zaměřujeme se na to, abychom přizpůsobili kariérní dráhu vašim jedinečným talentům, dovednostem a snům, ať již teprve začínáte prozkoumávat své možnosti nebo jste již dlouhodobými členy naší rodiny.

MNOHEM VÍCE NEŽ JEN PRÁCE

Ralph Lauren nabízí řadu způsobů, které vám pomohou vytvořit lepší život mimo práci. Objevte hlavních pět způsobů, díky kterým práce ve společnosti Ralph Lauren obohacuje životní styl o naplnění, benefity a samozřejmě nakupování.

Zjistit více >

Můj Ralph Lauren příběh

Poslechněte si členy RL komunity, jejichž příběhy tvoří dohromady bohatou strukturu naší společnosti.

Scott

VP, Koncepční designér

New York, NY

Můj Ralph Lauren příběh...

Nemám oficiální zkušenosti v oblasti designu. Mám rád módu a vždycky jsem miloval značku Ralph Lauren. Do společnosti Ralph Lauren jsem přišel jako velmi mladý a i když jsem začínal v takto mladém věku, vždycky jsem věděl, že moje nápady jsou skvělé.

Každý den mě motivuje...

Mám spoustu energie, spoustu vášně - ať už to využívám při navrhování konceptů nebo když jsem se svou rodinou nebo surfuji.

Danielle

Asistent Merchandiser

New York, NY

Moji kolegové v RL mě nejvíce podporují ...

Od mého příchodu do společnosti v roce 2015 to byli konkrétně dva šéfové, kteří mě naučili více si věřit, být důkladnější a zvídavější. Vždy mě podporovali, abych následovala svou vášeň, a povzbuzovali má kariérní rozhodnutí. Pořád jsou pro mě velkými učiteli.

Každý den mě inspiruje...

Kombinace vášně pro módu a schopnost neustálého rozvoje. Moji přátelé a rodina si ze mě dělají legraci, protože “jsem právě ta osoba”, která každou neděli říká: “Nemůžu se dočkat, až zítra zase půjdu do práce!” Nic není lepší než práce v odvětví, společnosti a oddělení, kam víte, že prostě patříte..

Williette

Produktová specialistka

High Point, Severní Karolína

Nabádám přítele a rodinu, aby se stali součástí komunity RL, protože...

Ralph Lauren je opravdová rodina. Navzájem si pomáháme a pracujeme jako jeden tým. Tato kamarádská atmosféra mě tu drží již od roku 2010 - a plánuji tu zůstat dalších 50 let!

RL má vliv na můj život mimo práci, neboť...

Moje práce a život budou vždy propojeny - práce tady je opravdovou vášní. RL vrací mnoho zpět naší komunitě a našim rodinám a já se snažím pomáhat jak nejvíce mohu. Má to ohromný dopad.

Kristopher

Senior prodejní asistent – Regent Street

Regent Street, Londýn

Můj Ralph Lauren příběh...

V roce 2011 mi bylo 16 let a poohlížel jsem se po první práci. V místním RL outlet obchodě hledali někoho na výpomoc o Vánocích. Ani ve snu mě nenapadlo, že moje první práce bude pro tak slavnou společnost. Toužil jsem po uvedení do světa dospělých a RL mi poskytl nejen to, ale ještě mnohem více. Prostě máte pocit, že ani nejste v práci! 

RL mě úplně změnil. V 16 letech jsem nebyl moc sebevědomý, ale v RL jsem získal dovednosti a zkušenosti, které mě skutečně formovaly a umožnily mi dělat to, o čem jsem nikdy ani nesnil. Také se mnohem lépe oblékám!

K.K.,

Manažer, Tisk

Hongkong

Jediným slovem, které vystihuje RL je...

LÁSKA. Společnost pečuje nejen o své zaměstnance, ale organizuje také charitativní akce potřebným lidem mimo společnost. Příležitosti rozvíjet vaše silné stránky a vaši kariérní dráhu, plus k tomu zdravotní a wellness programy ukazují, že RL pečuje o své interní i externí zaměstnance.

Každý den mě inspiruje...

Moje vztahy. Můj manažer mě v mé práci vždy plně podporuje, což mi dodává velkou sebejistotu. Mám také velké štěstí, že se mi dostává velké pomoci a podpory od mých protějšků v New Yorku. Od roku 1991, kdy jsem do společnosti přišel, vidím každý den, že společně pracujeme na hledání řešení.

James

Zástupce, koncepční design

New York, NY

Ralph Lauren pro mě znamená...

Od 15 let jsem pracoval na částečný úvazek v Rugby obchodě, což je nedílná součást mého příběhu a mé cesty. Nemyslím si, že to bylo náhodou, že jsem skončil tady a jak vidíte, jsem tu pořád.

Co nás pohání kupředu...

Houževnatost – dát najevo své poslání a věci, které chcete. Pozitivně jsem myslel na svůj cíl a po roce se můj sen stal realitou. Je to kombinace trošky štěstí, určité houževnatosti a pozitivního myšlení.

Lucas

Ředitel, marketing – Lauren

New York, NY

Můj Ralph Lauren příběh...

Ralph Lauren mi dal v roce 2014 příležitost, abych do firmy vstoupil jako zástupce pro digitalizaci. Příležitost předat více než 50letou historii a odkaz úplně nové generaci zákazníků představuje opravdu vzrušující výzvu a příležitosti, kterým čelíme každý den. 

Každý den mě motivuje...

Neuvěřitelní vedoucí, kteří mě inspirují k pilnější práci, kteří myslí jinak a přenášejí kousek z mé vlastní osobnosti do naší každodenní práce.

Gabe

Studiový analytik

Kernersville, Severní Karolína

Můj Ralph Lauren příběh...

Vždycky jsem miloval módu. Pojetí designu, které je na pozadí reklam značky Ralph Lauren, představuje nezapomenutelný pocit nadčasového luxusu a já jsem se chtěl stát součástí této společnosti stůj co stůj. Odkaz a působení společnosti Ralph Lauren v Severní Karolíně mi otevřely cestu k dosažení tohoto snu. Příchod do společnosti Ralph Lauren v roce 2012 bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy v životě udělal.

Nabádám přítele a rodinu, aby se stali součástí komunity RL, protože...

Skvělá atmosféra ve společnosti Ralph Lauren je patrná na všech úrovních. Lidé se usmívají; lidé si pomáhají; lidé jsou dobře naladěni, lidé jsou upřímní.

Dennis

Právní poradce, APAC

Hongkong

Do firmy jsem nastoupil, protože…

RL je jedna z největších amerických módních společností na světě. Jsem součástí tohoto týmu od roku 2016 a přináší mi to spoustu příležitostí a možností na regionální i mezinárodní úrovni. Takových příležitostí, které bych nikde jinde neměl.

Každý den mě motivuje, protože...

Móda se mění každý den a my jako firma na to musíme reagovat a rychle se přizpůsobovat. Každá nová výzva je pro nás největší motivací k osobnímu růstu a rozvoji kariéry.

Satoru

Manažer obchodu v obchodním domě

Tokio

Můj Ralph Lauren příběh...

RL byla značka a společnost, kterou jsem vždy měl rád a kterou jsem obdivoval. Svou kariéru jsem začal jako prodejní asistent v outletovém obchodě. Mým cílem tehdy bylo navázat dobré vztahy se zákazníky a naučit se týmové práci. Po příchodu do společnosti Ralph Lauren jsem cítil vzrušení a naději v mou novou práci. Pořád si ten pocit pamatuji a stal se mou profesionální esencí, která trvá dodnes. Díky tomu jsem tím, kým jssem dnes.

Co pro mě Ralph Lauren znamená...

Od doby, kdy jsem pro RL začal pracovat, jsem ještě více vděčnější své rodině a přátelům za lásku a podporu a mnohem lépe chápu tyto vztahy a respektuji je. Moji rodiče jsou hrdí na to, že pracuji v RL, což dělá radost i mně.

Satoshi

Maloobchodní manažer, RRL

Tokio

Co pro mě Ralph Lauren znamená...

Od svých 19 let jsem pracoval v hudebním průmyslu. Pak jsem se rozhodl dělat něco s módou, protože to je to, co po hudbě miluji nejvíc. Společnost RL se pro mě stala víc než jen místem, kde pracuju. Mezi zaměstnanci a zákazníky panují otevřené vztahy plné respektu, skvělé pracovní prostředí, které holisticky vyjadřuje svět Ralph Lauren a já jsem velmi hrdý, že jsem součástí rodiny RL.

Co pro mě Ralph Lauren znamená...

Ralph Lauren je podstatou mého životního stylu. Naučil mě, jak vyjadřovat svůj životní styl prostřednictvím své profese a navrhovat životní styl zákazníkům na základě jejich preferencí. Pokud hledáte skutečné vyjádření svého životního stylu, pak je Ralph Lauren to nejlepší místo. Radost vám také přinese to, že budete nabízet jen to nejlepší každému jednomu zákazníkovi

Objevte Ralph Lauren svět

Být součástí společnosti Ralph Lauren znamená neustálý pohyb vpřed, vývoj a inovace. Podívejte se, čím se naše týmy teď zabývají!