Bir İşten Çok Daha Fazlası

Büyüyen aileniz için destek

Nitelikli çalışanlarımız, Evlat Edinme Yardım Programımız aracılığı ile hukuki harcamalar, başvurular, mahkeme masrafları, göçmenlik masrafları, ulaşım ve diğer konularda evlat edinme harcamalarının karşılanması hakkına sahiptir.

Nitelikli çalışanlarımız, bir yıllık hizmetten sonra, doğum, evlat edinme, bir çocuğun koruyucu aileye yerleştirilmesi durumlarında dört haftaya varan %100 ücretli izin kullanabilir.

Esnek zaman

Belirli alanlarda, kurumsal çalışanlarımıza daha fazla özgürlük tanımak amacıyla günlerini farklı bir şekilde düzenleyebilmeleri ve zamanlarından daha iyi yararlanabilmeleri için esnek çalışma saatleri sunuyoruz. Esnek zaman, tam zamanlı kurumsal çalışanımızın, performansa, iş taahhütlerine, ekip kapasitesine ve çalışanın ihtiyaç duyulduğunda geçici veya sürekli olarak standart çalışma programına dönebilme yeteneğine bağlı olarak müdürlerinin onayı ile standart çalışma günlerinin başlama ve bitiş saatlerini “esnetme” olanağı tanıyor.

Çalışma/yaşam dengesine odaklanma

Cömert bir ücretli iznin ötesinde, global ofislerimizin çoğu, Haziran ve Eylül ayları arasında ilave dört tam kişisel gün izin kullanabildikleri, Yaz Cumaları’nı sunmaktadır.

Hepsi bu değil! Nitelikli çalışanlarımız ücretli izin programımızın bir parçası olarak doğum günlerinde de izin kullanıyor.

Finansal
Koruma ve Destek

RL, tüm nitelikli çalışanlar için (bölgesel tekliflere bağlı olarak), çalışanların bir finansal güvenlik ağı oluşturmasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış çeşitli programlar sunar. Bu sunumlar güçlü emeklilik haklarından, öğrenim kredisi borçlarını ödemeye yardımcı olacak hizmetlere erişime, tasarruf ve emeklilik hedeflerine desteğe, kişisel seyahatler için halka açık olmayan fiyatlarla dünya çapında binlerce otelden tasarruf etmeye, otomobil ve ev sigortası poliçesi desteğine ve hatta evcil hayvan sigortasına uzanabilir.

Çalışan indirim programı

Eğer indirimden yararlanamıyorsanız neden bir perakendeci için çalışasınız? Marka elçilerimiz olarak, Ralph Lauren markalarında cömert indirimlerin yanında, numune satışlar ve yıl boyu ilave çalışan teşvikleri sunuyoruz.

Burada bitmiyor…

Tabii ki, nitelikli çalışanlar temel haklardan da yararlanacak: sağlık sigortası, hayat sigortası ve hayat arkadaşı hakları (haklar konuma göre değişmektedir).

Kendi Yolculuğunuza Çıkmaya Hazır Mısınız?