Ralph Lauren’deki Yolculuğunuza Başlayın

“Kim olmak istiyorsan o ol. Ve olabildiğince fazlası ol.”

Başarı Şablonumuz

Ralph Lauren 1967’den beri Amerikan tasarımına şıklık, zenginlik ve heyecan getirdi. Biz her bir ilmeğin neden önemli olduğunu kelimenin tam anlamıyla takdir eden bir şirketiz ve biz bunu kutlarken, yükseltirken ve geleceğe bakarken, sizin de birinci sınıf ekibimize katılmanızı istiyoruz.

Home

Şirketimiz, Ralph Lauren'in efsanevi hikayesi ve özgünlük ve zamansız tarzıyla daha iyi bir yaşam hayaline ilham verme vizyonuyla başladı. 50 yılı aşkın bir süredir, bu vizyonu sunmak ve Ralph Lauren'i bugün bulunduğu lider küresel yaşam tarzı şirketi haline getirmek için binlerce hikaye bir araya geldi. Bu hikayeler bireysel ve özeldir, ancak birlikte Ralph Lauren ailesinin bir parçası olmanın ne anlama geldiğini konuşurlar. Meslektaşlarımızın hikayeleridir...

Dünyada özlem ve iyimserliğin sembolü olan bir Şirketten esinlenilmiştir.

Saygıyı, bireyselliği ve olasılığı savunan bir Kültürde gelişmek.

İş içinde ve dışında hayatımızı dolu dolu yaşamamızı sağlayan Kariyerler Oluşturmak.

Ralph Lauren'de her birimizin bizi buraya getiren ve burada tutan bir hikayesi var. Bize ilham veren, tutkumuzu büyüten ve besleyen. Bunlar bizim hikayelerimiz.

Bu #LifeAtRL.

#LifeAtRL'yi keşfedin

Her gün Amacımıza ulaşırken şirketimizi ve kültürümüzü tanımlayan ekip üyelerimizden haber alın.

Kariyer yolculuğunuz burada başlıyor

Kendi yolculuğunuzu yaratmanız için sizi yetkilendirme konusunda tutkuluyuz. Fırsatları araştırmaya yeni başlayanlardan, ailemizin eski üyelerine kadar, kariyer yolculuğunuzu sizin benzersiz yeteneklerinize, becerilerinize ve hayallerinize göre kişiselleştirmeye odaklanırız.

Bir işten çok daha fazlası

Ralph Lauren iş dışında daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak çeşitli yollar sağlar. Ralph Lauren’e katılmanın bir kişisel tatmin, ayrıcalık ve, tabii ki, alışveriş yaşam tarzını kucaklamak olduğunu gösteren beş nedeni keşfedin.

Daha fazla bilgi >

Ralph Lauren Dünyasını Keşfedin

Ralph Lauren yolculuğu sürekli bir hareket, evrim ve yenileşme demektir. Ekiplerimizi şu anda neyin heyecanlandırdığına göz atın!