Kariyer Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Katıl

Ralph Lauren Amerikan rüyası üzerine kurulmuş ve girişimci ruhla kök salmıştır. Ekiplerimiz dinamik, işbirlikçi ve yenilikçidir ve biz her zaman ekiplerimizi dünyanın en güçlü, en yaratıcı insanları ile kurmak için çaba gösteririz. Şansınızı denemek, tutkularınızı ateşlemek ve Şirket’in mükemmeliyet mirasını sürdürmek için ileri atılmaya hazırsanız, yolculuğunuz yeni başlıyor.

Ait Ol

Ralph Lauren’de ait olmak, ilk birkaç haftaya özgü değil, günlük bir tutku ve Ralph Lauren’in kurucu vizyonunu hayata geçirmenin anahtar parçalarından biridir. Birlikte bir ekip olarak çalışırız, ama bireyselliğe de değer veririz. İster Şirket duvarları içinde veya dışında iyi bir iş yaparken, isterse bir moda gösterisi organize ederken veya Küresel bir Genel Toplantıya katılırken size benzersiz enerjinizi kullanmanız için şans vermenin önemini kavrıyoruz. Her bir çalışan başarımıza katkıda bulunur.

Ralph Lauren’de Çeşitlilik ve Kapsayıcılık hakkında daha fazla bilgi

İlham Ver

Ralph Lauren’de ilham vermek ve ilham almak isteriz. Tutkulu, yetenekli lider ve meslektaşlarımızdan oluşan ailemizde beyin fırtınası gerçekte hiçbir zaman başlamaz veya bitmez.
İşbirliği başarımızın temel taşıdır ve topluluğumuzdaki tüm seslerin işitildiği, katılımının sağlandığı ve yükseltildiği RL Fikir Laboratuvarı’ndan (RL Idea Lab) başlamak üzere yenilik, ana misyonumuzdur. Siz bizim ilham kaynağımızsınız ve biz de sizinki olmak için her gün çalışıyoruz.

Takdir Et

Sizin başarınız bizim başarımızdır. Ralph Lauren’de birbirimizin harika işlerini kutlamaya inanırız. Meslektaş takdir programımız (Bravo!) ve önemli kilometre taşlarını geçen RL topluluğu üyeleri için Miras Ödüllerimiz (Legacy Awards) ile hepimizin aynı gemide olduğu bilincini güçlendiririz.

Büyü

Ralph Lauren ailesinin sınırları yok. Yaşam boyu öğrenenlere değer veriyoruz ve çalışanlarımızın tutku ile ateşlenen bir kariyer yolculuğunu gerçekleştirmeleri için gereken araç ve kaynakları sağlamaya bağlıyız. Çalışanların kişisel gelişimine her aşamasında derinden yatırım yapıyoruz ve uygulamalı eğitim, meslektaşlar arası işbirliği ve Şirket içinde ve dışında formel eğitim dahil olmak üzere çeşitli sürekli eğitim fırsatları sunuyoruz. Kariyerinizin düz bir çizgi gibi olması gerektiğine inanmıyoruz, bir ayakkabı bağı gibi olduğunu düşünüyoruz. Çalışanlarımızın iş rotasyonlarını takip etmelerini teşvik ediyoruz, çünkü becerileriniz, yetenekleriniz ve tutkularınız kendinizin en iyi yönlerini nasıl bulduğunuz ile bağlantılıdır.

#LifeAtRL'yi keşfedin

Her gün Amacımıza ulaşırken şirketimizi ve kültürümüzü tanımlayan ekip üyelerimizden haber alın.

Kendi Yolculuğunuza Çıkmaya Hazır Mısınız?