““Benim işim yaşamaya dair. İnsanın hayatı elinden gelen en iyi şekilde yaşamasına ve etrafındaki yaşamın tadını sonuna kadar çıkarmasına dair. Giysilerinden yaşam tarzına, sevme tarzına kadar...”#8221;

Hakkımızda

Ralph Lauren Corporation (NYSE:RL) dört kategoride üstün yaşam tarzı ürünlerini tasarlayan, pazarlayan ve dağıtımını yapan küresel bir liderdir: giyim, ev ürünleri, aksesuarlar ve parfümler. 50 yıldır, Ralph Lauren’in ünü ve seçkin imajı genişleyen ürün, marka ve uluslararası pazarlar yelpazesinde tutarlı olarak geliştiriliyor. Ralph Lauren Purple Label, Ralph Lauren Collection, Double RL, Polo Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren Children’s, Chaps ve diğer, Ralph Lauren Home, Lauren Ralph Lauren, RLX, American Living, Şirket’in markaları dünyada en tanınan tüketici markaları ailesinden birini oluşturur.

Daha fazla bilgi için, http://investor.ralphlauren.com adresini ziyaret edin. >

Kültürümüz

Ralph Lauren güçlü, işbirlikçi bir temel üzerine kurulmuş, girişimci, yaratıcı bir işletmedir. Biz, 1967’den beri otantik Amerikan tasarımını ve kültürünü yaratan, yükselten ve kutlayan birinci sınıf bir ekibiz. Ralph’ın kendisinin 1967’de kanıtladığı gibi, her şey bir hayalle başlar ve Ralph Lauren çalışanları bu hayalin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tutkulu, yenilikçi ve Ralph Lauren’in orijinal tarz sahibi bir yaşam vizyonunu sunmaya bağlıyız, aynı zamanda, 21. yüzyıl için bir Şirket yaratmak üzere her zaman ilerliyoruz.

Esas yatırımımızı çalışanlarımızın profesyonel gelişimine yaparız ve sürekli öğrenme ve yetenek geliştirme kültürünü teşvik ederiz. Ekip üyelerimizin Ralph Lauren’de kariyerlerine sahip çıkabilmesi için ihtiyaçları olan tüm araç ve kaynaklara sahip olmasını ve başarı sağlamak için eyleme geçirilebilir bir plan geliştirmesini isteriz.

Şirketimiz bir çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürüne bağlıdır. Harika bir şirketin geniş bir çeşitlilik içeren özgeçmiş, kişilik ve düşünceleri yansıtan her tür çalışan gerektirdiğini biliyoruz. Ekibimiz, her kesimden ve her yaş grubundan dünyanın en yetenekli ve adanmış çalışanlarından oluşmaktadır. Ralph Lauren’de, çeşitlilik, ana değerlerimizden ve temel güç kaynaklarımızdan biridir.

Ralph Lauren’de Çeşitlilik ve Kapsayıcılık hakkında daha fazla bilgi >

Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal Sorumluluğa bağlılığımız - gezegenimiz, çalışanlarımız ve toplumlarımız işimizin özüdür. Çevre üzerindeki ayak izimizi en aza indirmek, tüm çalışanlarımıza onurlu ve saygılı davranmak ve faaliyet gösterdiğimiz yerlerdeki toplumlara geri vermek için sürekli olarak çaba gösteriyoruz. İşimizi, yüksek etik, yasal, sosyal ve çevresel standartlara göre yapmaya derinden bağlıyız.

Kurumsal Sorumluluk Raporumuz hakkında daha fazla bilgi >

Yardımseverlik

İçinde yaşadığımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlara güçlü bir geri verme taahhütümüz var. Yıllar içinde kanser bakımı ve önlenmesi, eğitim, gönüllülük ve çevre üzerine programları destekleyen çeşitli hayırseverlik girişimlerine öncülük ettik.

Ralph Lauren uzun zamandır kanser bakımında eşitsizlikleri azaltmaya bağlıdır. 1989’da Georgetown Üniversitesi’nde Nina Hyde Göğüs Kanseri Araştırma Merkezi’nin kurulmasına yardım etti ve daha sonra 2003’te Harlem’de Ralph Lauren Kanser Bakım Merkezini kurdu. 2000’den beri, Polo Ralph Lauren Vakfı’nın Pink Pony Fonu, tarama, erken teşhis, tedavi, araştırma ve hasta navigasyonu için programları destekliyor. Şirket, 2014’te Londra’da The Royal Marsden’s Hastanesi’nde Ralph Lauren Göğüs Kanseri Araştırma Merkezi’ni kurdu; Merkez resmi olarak kapılarını Mayıs 2016’da açtı.

Her yıl, dünya genelinde binlerce Ralph Lauren çalışanı resmi gönüllülük programımız olan Ralph Lauren Geri Veriyor (Ralph Lauren Gives Back) aracılığı ile toplumlarında anlamlı bağlantılar yaratmak için zamanlarını adıyor. Resmi olarak 2000 yılında New York ve New Jersey ofislerimizde God’s Love We Deliver ve Habitat for Humanity gibi kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile başlatıldı ve dünya çapındaki kurumsal ofis ve mağazalarımızın birçoğuna yayıldı. Program, ister Ralph Lauren Geri Veriyor Haftaları’na, isterse yardım amaçlı bir yürüyüşe katılarak veya ihtiyacı olanlara yemek hazırlayarak, ekip üyeleriniz ile birlikte toplumsal katılımda bulunmak ve iyi bir şeyler yapmak için harika bir yol.

Kendi Yolculuğunuza Çıkmaya Hazır Mısınız?