Rozpocznij swoją podróż w Ralph Lauren

“Bądź tym, kim chcesz być. I nie ograniczaj się do jednego wyboru.”

Nasz przepis na sukces

Już od 1967 Ralph Lauren dodaje amerykańskim projektom elegancji, wyrazistości i emocji. Jesteśmy firmą, która zdaje sobie sprawę z tego, że liczy się dosłownie każda nitka. Chcemy, abyście dołączyli do naszych światowej klasy zespołów i wraz z nami rozwijali się, świętowali i patrzyli w przyszłość.

Home

Nasza firma zaczęła się od legendarnej historii Ralpha Laurena i jego wizji inspirowania marzeń o lepszym życiu poprzez autentyczność i ponadczasowy styl. Od ponad 50 lat tysiące historii łączy się, aby zrealizować tę wizję i uczynić Ralph Lauren wiodącą, globalną firmą lifestylową, jaką jest dzisiaj. Te historie są indywidualne i różnią się od siebie, ale razem mówią o tym, co to znaczy być częścią rodziny Ralph Lauren. To historie naszych kolegów, którzy są...

Zainspirowani firmą, która jest symbolem aspiracji i optymizmu na świecie.

Rozwijanie się w kulturze, która promuje szacunek, indywidualność i możliwości.

Budowanie karier, które pozwalają nam żyć pełnią życia w pracy i poza nią.

Każdy z nas w Ralph Lauren ma historię, która przywiodła i trzyma nas tutaj. To nas inspiruje, to pozwala nam rozwijać siebie i nasze pasje. To są nasze historie.

To jest #LifeAtRL.

Przeglądaj #LifeAtRL

Posłuchaj członków zespołu, którzy definiują naszą firmę i kulturę, ponieważ każdego dnia realizują nasz Cel.

Twoja kariera zaczyna się tutaj

Jest dla nas bardzo ważne, aby umożliwiać wam planowanie własnych podróży. Skupiamy się na dostosowywaniu ścieżek kariery do wyjątkowych talentów, zdolności i marzeń naszych pracowników – od tych, którzy dopiero zaczynają badać swoje możliwości, aż po wieloletnich członków naszej rodziny.

Dużo więcej niż praca

Ralph Lauren oferuje wiele sposobów na pomaganie w budowaniu lepszego życia poza miejscem pracy. Odkryjcie pięć najważniejszych sposobów, na jakie firma Ralph Lauren promuje życie pełne satysfakcji, korzyści i – oczywiście – zakupów.

Dowiedz się więcej >

Poznaj świat Ralph Lauren

Podróż z Ralph Lauren to nieustanne zmiany, ewolucja i innowacje. Zobacz, czym ekscytują się teraz członkowie naszych zespołów!