Twoja kariera zaczyna się tutaj

Dołączanie

Ralph Lauren to firma zbudowana na amerykańskim śnie i pełna ducha przedsiębiorczości. Nasze zespoły cechują się dynamicznością, gotowością do współpracy oraz innowacyjnością. Zawsze staramy się budować je w oparciu o najlepsze, najbardziej kreatywne osoby z całego świata. Jeśli jesteś gotowy podejmować ryzyko, kierować się pasją oraz kroczyć naprzód w celu dalszego pielęgnowania spuścizny doskonałości firmy, Twoja podróż dopiero się zaczyna.

Przynależność

Przynależność do Ralph Lauren nie ogranicza się do pierwszych kilku tygodni – to codzienne starania oraz kluczowe działania w kierunku realizacji pierwotnej wizji Ralpha Laurena. Współpracujemy jako jeden zespół, ale cenimy także indywidualizm. Rozumiemy, że ważne jest, aby wykorzystywać wszystkie szanse tworzenia możliwości wykorzystania unikatowego potencjału każdego pracownika, czy to w ramach dobrej pracy w firmie i poza nią, przy organizacji udziału w targach mody, czy dołączania do walnego zgromadzenia. Każdy pracownik przyczynia się do naszego sukcesu.

Dowiedz się więcej o różnorodności i otwartości w Ralph Lauren

Inspirowanie

W Ralph Lauren inspirujemy innych i inspirujemy się innymi. Burze mózgów prowadzone w naszym rodzinnym gronie pełnych pasji i utalentowanych liderów i współpracowników nigdy się nie kończą.
Współpraca to fundament naszego sukcesu, a innowacyjność to element centralny naszej misji – począwszy od ogólnodostępnego RL Idea Lab, czyli miejsca, w którym każdy członek społeczności może wyrazić swoje pomysły, zaangażować w nie innych i wprowadzić je w życie. Wy jesteście naszą inspiracją, a my każdego dnia ciężko pracujemy, aby inspirować Was.

Docenianie

Sukces naszych pracowników to nasz sukces. W Ralph Lauren świętujemy wzajemnie swoją dobrą pracę. Wzmacniamy poczucie wspólnoty poprzez nasz program doceniania współpracowników (Bravo!) oraz nasze nagrody Legacy Awards dla członków społeczności RL, którzy osiągną istotne kamienie milowe.

Rozwój

Rodzina Ralph Lauren nie ma granic. Cenimy osoby stale się uczące i staramy się dostarczać pracownikom narzędzi i zasobów potrzebnych do odpowiedniego zarządzania karierą w oparciu o pasję. Mocno angażujemy się w rozwój osobisty naszych pracowników na każdym etapie i oferujemy możliwości stałego uczenia się – od szkoleń w miejscu pracy przez wspólne działania ze współpracownikami po formalne szkolenia zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Uważamy, że kariera nie musi być linią prostą – może przypominać sznurowadło. Zachęcamy naszych pracowników do korzystania z możliwości rotacji, ponieważ wzajemne uzupełnianie swoich umiejętności, talentów i pasji pozwala na ich najlepsze wykorzystanie.

Przeglądaj #LifeAtRL

Posłuchaj członków zespołu, którzy definiują naszą firmę i kulturę, ponieważ każdego dnia realizują nasz Cel.

Gotowi na rozpoczęcie własnej przygody?