“Chodzi o życie. Chodzi o życie tak dobrze, jak tylko możesz, oraz cieszenie się pełnią życia na każdym kroku – od tego, co nosisz, przez to, jak żyjesz, po to, jak kochasz.”

O nas

Ralph Lauren Corporation (NYSE:RL) to globalny lider w branży designu, marketingu i dystrybucji produktów lifestyle’owych z czterech kategorii: odzieży, wyposażenia domu, akcesoriów oraz perfum. Od 50 lat reputacja i rozpoznawalność firmy Ralph Lauren jest nieustannie poszerzana o nowe produkty, marki oraz rynki zagraniczne. Marki należące do firmy, takie jak Ralph Lauren Purple Label, Ralph Lauren Collection, Double RL, Polo Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren Children’s, Ralph Lauren Home, Lauren Ralph Lauren, RLX, American Living, Chaps oraz Club Monaco, stanowią jedną z najlepiej rozpoznawalnych na świecie rodzin marek konsumenckich.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://investor.ralphlauren.com. >

Nasza kultura

Ralph Lauren to kreatywne przedsiębiorstwo zbudowane na fundamencie silnych relacji partnerskich. Jesteśmy światowej klasy zespołem, który tworzy, rozwija i promuje oryginalne amerykańskie wzornictwo oraz kulturę od 1967 roku. Jak sam Ralph dowiódł tego w 1967 roku, wszystko zaczyna się od marzeń, których nieodłączną częścią są pracownicy Ralph Lauren. Jesteśmy pełni pasji i innowacyjności oraz angażujemy się w realizowanie pierwotnej wizji Ralpha Laurena – wizji stylowego życia. Zawsze kroczymy naprzód, tworząc firmę na miarę XXI wieku.

Mocno angażujemy się w rozwój zawodowy naszych pracowników i wspieramy kulturę ciągłej nauki i poszerzania posiadanych umiejętności. Chcemy, aby członkowie naszego zespołu dysponowali wszelkimi narzędziami i zasobami, których potrzebują do wzięcia odpowiedzialności za swoją karierę w Ralph Lauren oraz do stworzenia planu pozwalającego na odniesienie sukcesu.

Nasza firma hołduje kulturze różnorodności i włączania. Wiemy, że aby stworzyć świetną firmę, potrzebne są różne typy ludzi – odzwierciedlające szeroki wachlarz środowisk, osobowości i punktów widzenia. Nasz zespół składa się z najbardziej utalentowanych i zaangażowanych pracowników na świecie, z różnych środowisk oraz w różnych grupach wiekowych. W Ralph Lauren różnorodność to jedna z naszych kluczowych wartości oraz jeden z najważniejszych atutów.

Dowiedz się więcej o różnorodności i otwartości w Ralph Lauren >

Odpowiedzialność korporacyjna

Nasze zaangażowanie w kwestię Odpowiedzialności korporacyjnej – naszej planety, naszych ludzi oraz naszych społeczności – jest sercem naszej działalności. Nieustannie staramy się zmniejszać nasz wpływ na środowisko, traktować wszystkich naszych pracowników z godnością i szacunkiem oraz odwdzięczać się społecznościom, w których działamy. Mocno angażujemy się w prowadzenie działalności zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, prawnymi i środowiskowymi.

Dowiedz się więcej o naszym raporcie dot. odpowiedzialności korporacyjnej >

Filantropia

Mamy silne postanowienie, aby odwdzięczać się społecznościom, w których żyjemy i pracujemy. Przez lata prowadziliśmy szereg inicjatyw filantropijnych, wspierających programy zapobiegania i leczenia raka, edukacyjne, wolontariatu czy programy ochrony środowiska.

Ralph Lauren od dawna angażuje się w zmniejszanie dysproporcji w opiece osób chorych na raka. W 1989 roku pomogliśmy stworzyć Nina Hyde Center for Breast Cancer Research przy Uniwersytecie w Georgetown, a w 2003 roku ufundowaliśmy Ralph Lauren Center for Cancer Care na Harlemie. Od 2000 roku fundusz Pink Pony Fund prowadzony przez The Polo Ralph Lauren Foundation zapewnia wsparcie programom badań przesiewowych, wczesnej diagnostyki, leczenia, badań oraz kierowania pacjentów. W 2014 roku firma ufundowała centrum Ralph Lauren Centre for Breast Cancer Research przy szpitalu The Royal Marsden Hospital w Londynie. Centrum zostało oficjalnie otwarte w maju 2016 roku.

Każdego roku tysiące pracowników Ralph Lauren na całym świecie poświęca swój czas na budowanie istotnych relacji w swoich społecznościach w ramach naszego oficjalnego programu wolontariatu – Ralph Lauren Gives Back. Rozpoczęte oficjalnie w roku 2000 w biurach w Nowym Jorku i New Jersey od wsparcia organizacji non-profit, takich jak God’s Love We Deliver czy Habitat for Humanity, obecnie działania te rozszerzyły swój zasięg na większość naszych biur korporacyjnych i sklepów na całym świecie. Program ten jest świetnym sposobem na angażowanie się i czynienie dobra we współpracy z członkami swojego zespołu, czy to poprzez uczestnictwo w naszych wydarzeniach Ralph Lauren Gives Back Weeks, uczestnictwo w pochodach charytatywnych czy przygotowywanie posiłków dla potrzebujących.

Gotowi na rozpoczęcie własnej przygody?