“What I do is about living. It's about living the best life you can and enjoying the fullness of the life around you - from what you wear, to the way you live, to the way you love.”

O nás

Společnost Ralph Lauren (NYSE:RL) je globálním lídrem v oblasti designu, marketingu a distribuce prémiových produktů životního stylu ve čtyřech kategoriích: oblečení, domácnost, doplňky a vůně. Již 50 let se rozvíjí trvale dobrá pověst a charakteristická image společnosti Ralph Lauren napříč neustále rostoucímu počtu produktů, značek a mezinárodních trhů. Názvy značek společnosti, včetně Ralph Lauren Purple Label, Ralph Lauren Collection, Double RL, Polo Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren Children’s, Ralph Lauren Home, Lauren Ralph Lauren, RLX, American Living, a Chaps, představují jednu z nejuznávanějších skupin spotřebitelských značek.

Další informace získáte na stránkách https://corporate.ralphlauren.com/citizenship-and-sustainability >

Naše kultura

Ralph Lauren je podnikavá kreativní firma, která je vybudovaná na základě silných, spolupracujících vztahů. Jsme tým světové třídy, který vytváří, povyšuje a oslavuje autentický americký design a kulturu již od roku 1967. Jak dokázal sám Ralph již v roce 1967, všechno začalo snem a zaměstnanci společnosti Ralph Lauren jsou nepostradatelnou součástí tohoto snu. Jsme vášniví, inovativní a odhodlaní stavět na původní vizi společnosti Ralph Lauren stylového života – zatímco neustále razíme cestu utváření společnosti 21. století.

Značně investujeme do profesionálního rozvoje našich zaměstnanců a podporujeme kulturu neustálého vzdělávání a rozvoje dovedností. Chceme, aby členové našich týmů měli k dispozici všechny nástroje a prostředky, které potřebují, k uchopení své kariéry ve společnosti Ralph Lauren a k vytvoření akčního plánu vedoucího k úspěchu.

Naše společnost je zavázaná rozvíjet kulturu různorodosti a začlenění. Víme, že takové prostředí zahrnuje všechny typy lidí – s nejrůznějším zázemím, osobnostmi a názory – kteří dohromady utváří skvělou společnost. Náš tým se sestává z těch nejtalentovanějších a nejodhodlanějších lidí na světě, s nejrůznějším sociálním zázemím a z každé věkové skupiny. Ve společnosti Ralph Lauren je různorodost jednou z klíčových hodnot, která je současně jednou z našich základních silných stránek.

Zjistěte více o rozmanitosti a začlenění ve společnosti Ralph Lauren >

Společenská odpovědnost

Náš závazek ke společenské odpovědnosti – naší planetě, lidem a komunitám – je pro naši společnost zásadně důležitý. Neustále se snažíme minimalizovat náš dopad na životní prostředí, jednat se všemi lidmi s úctou a respektem a být prospěšní v komunitách, kde působíme. Zásadním závazkem je pro nás podnikat v souladu s vysokými etickými, právními, sociálními a environmentálními standardy.

Zjistěte více o našem reportu o společenské odpovědnosti >

Dobročinnost

Cítíme se být silně zavázáni být prospěšní v komunitách, ve kterých žijeme a pracujeme. V průběhu mnoha let jsme vedli řadu filantropických iniciativ podporujících programy léčby a prevence rakoviny, vzdělávání, dobrovolnictví a ochranu životního prostředí.

Ralph Lauren se již dlouho zabývá problematikou snižování rozdílnosti při léčbě rakoviny. V roce 1989 pomáhal vytvořit centrum Nina Hyde Center pro výzkum léčby rakoviny prsu na univerzitě v Georgetown a později, v roce 2003, založil centrum Ralph Lauren Center pro léčbu rakoviny v Harlemu. Od roku 2000 podporuje fond Pink Pony nadace, který je součástí Polo Ralph Lauren Foundation, programy na vyšetřování, včasnou diagnostiku, léčbu, výzkum a informovanost pacientů s onkologickými onemocněními. V roce 2014 společnost založila centrum Ralph Lauren pro výzkum rakoviny prsu v nemocnici Royal Marsden's v Londýně. Centrum bylo oficiálně otevřeno v květnu 2016.

Každý rok věnují tisíce zaměstnanců společnosti Ralph Lauren z celého světa svůj čas vytváření významných vazeb v rámci svých komunit prostřednictvím našeho formálního dobrovolnického programu Ralph Lauren Gives Back. Tento program byl oficiálně spuštěn roku 2000 v našich pobočkách v New Yorku a New Jersey prostřednictvím aktivit v neziskových organizacích jako God's Love We Deliver a Habitat for Humanity. Nyní se rozšířil do většiny našich podnikových poboček a prodejen po celém světě. Program je skvělým způsobem, jak se zapojit a udělat dobrý skutek v rámci spolupráce se členy týmu, ať již se účastníte našich týdnů programu Ralph Lauren Gives Back, zapojujete se do charitativních procházek nebo připravujete jídlo pro potřebné.

Jste připraveni začít svou vlastní cestu?