MNOHEM VÍCE NEŽ JEN PRÁCE

Podpora růstu vaší rodiny

Oprávnění zaměstnanci mají v rámci našeho programu pomoci s adopcí nárok na proplacení výloh na adopci, včetně výdajů souvisejících s právními službami, žádostmi, soudními jednáními, náklady na imigraci, dopravu a další.

Po odpracování jednoho roku si mohou oprávnění zaměstnanci vybrat až čtyři týdny placeného volna při narození dítěte, adopci nebo zahájení pěstounské péče – s platem ve výši 100 %!

Flexibilní pracovní doba

V daných oblastech nabízíme flexibilní pracovní dobu, která dává korporátním zaměstnancům větší svobodu uspořádat si svůj den jinak a lépe tak využívat svůj čas. Flexibilní pracovní doba nabízí zaměstnancům na plný úvazek možnost “stanovit si” se souhlasem svého nadřízeného začátek a konec standardního pracovního dne. To vše na základě výkonu, pracovních závazků, týmové kapacity a schopnosti zaměstnance dočasně nebo trvale se vrátit k běžnému pracovnímu harmonogramu, pokud to bude potřeba.

Vyvážený pracovní a osobní život

Kromě štědré platové politiky nabízí spousta našich poboček po celém světě v období od června do září možnost tzv. letních pátků – kdy si zaměstnanci mohou vzít až čtyři dny osobního volna.

A to není všechno! Oprávnění zaměstnanci získají také dovolenou v den svých narozenin, což je součástí našeho programu placené dovolené.

Finanční
ochrana a podpora

Všem oprávněným zaměstnancům (na základě regionálních nabídek) nabízí společnost RL různé programy napomáhající zaměstnancům vytvořit si svou finančně bezpečnou síť. K těmto nabídkám mohou patřit vysoké benefity při odchodu do důchodu i přístup ke službám, které vám pomohou konsolidovat splácení studentské půjčky, pomoci v oblasti úspor a důchodového pojištění, značné úspory v hotelech po celém světě při soukromém cestování za ceny, které nejsou dostupné široké veřejnosti, pomoci s pojištěním automobilu a domácnosti a dokonce i s pojištěním domácích mazlíčků!

Slevový program pro zaměstnance

Proč pracovat v maloobchodě, kdybyste nemohli získat slevu? Jako ambasadorům naší značky vám nabízíme štědré slevy na všechny naše Ralph Lauren značky, stejně tak jako i možnost prodeje vzorků a dalších zaměstnaneckých iniciativ v průběhu celého roku.

A tím to nekončí...

Oprávnění zaměstnanci budou mít samozřejmě také základní jistoty typu: zdravotní pojištění, životní pojištění a benefity pro partnera ve společné domácnosti (benefity se liší podle regionu).

Jste připraveni začít svou vlastní cestu?